Movies
Ratings
55
StopmotionRated ★ 4.5
SignsRated ★ 4.0
Under the Silver LakeRated ★ 3.5
MarionetteRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 5.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
Dazed and ConfusedRated ★ 4.5- LingeringRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.5
Hungry HeartsRated ★ 4.5
Cocaine BearRated ★ 4.0
DagonRated ★ 4.0
AutopsyRated ★ 3.0
Death GameRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0