Movies
Ratings
894
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.5
First CowRated ★ 4.0
Wendy And LucyRated ★ 4.0
Kaili BluesRated ★ 4.0
MetropolisRated ★ 4.0- The King of EscapeRated ★ 3.5
In BrugesRated ★ 3.5
JaujaRated ★ 4.5
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
Rio BravoRated ★ 3.5
Detroit Metal CityRated ★ 2.0
NopeRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Floating CloudRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 4.5
Annie HallRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 4.5
Manhattan Murder MysteryRated ★ 4.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5