Movies
Ratings
15
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.5
ItRated ★ 1.5
GhostbustersRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.0
Captain AmericaRated ★ 3.5
Godzilla vs. MothraRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of DimensionsRated ★ 4.5