Series
Ratings
99- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.5
서울올림픽 30주년 특집 다큐 88/18Rated ★ 4.0- Five came backRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 3.5
Future ManRated ★ 3.0