Movies
Ratings
63
Resident EvilRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5- ChocolatRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: BondsRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Eden of the East Movie II: Paradise LostRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0