Series
Ratings
13
DAN DA DANRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- 不能犯Rated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
Ashita no NadjaRated ★ 5.0- UsavichRated ★ 2.5