Series
Ratings
366
Ninja vs. GokudoRated ★ 3.0
Gen V Season 2Rated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.0- Shinrei MastertapeRated ★ 2.5
- Shinrei MastertapeRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Secret of Twilight GeminiRated ★ 4.0
Lupin the Third: Walther P38Rated ★ 4.0
Baby Assassins Everyday!Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Shūmatsu Train Doko e Iku?Rated ★ 4.0
Code Geass: Rozé of the RecaptureRated ★ 3.0- Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.5
- Thus spoke Kishibe Rohan Season 3Rated ★ 2.5
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 4.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 5.0
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0