Series
Ratings
57
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
C: The Money of Soul and Possibility ControlRated ★ 3.0- Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 3.0
- Soul EaterRated ★ 3.5
AnotherRated ★ 3.0
NisekoiRated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 3.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Eden of the EastRated ★ 3.5
Xam'd: Lost MemoriesRated ★ 3.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
Fafner in the Azure: Dead AggressorRated ★ 3.5- PlanetesRated ★ 4.0
Spice and WolfRated ★ 3.5
AirRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 4.0