Titles you rated
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5