Movies
Ratings
401
The TouristRated ★ 3.0
Home Sweet HellRated ★ 2.0
The LieRated ★ 3.5
My Friend DahmerRated ★ 3.0
I'm Not AshamedRated ★ 4.5
DismissedRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
UnderwaterRated ★ 1.5
Happiest SeasonRated ★ 4.0
Taylor Swift: Speak Now World Tour LiveRated ★ 5.0
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 3.0
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 4.0
GretaRated ★ 4.5
How to Be SingleRated ★ 3.0
Patriots DayRated ★ 3.5
Yes, God, YesRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
OverdriveRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5