Movies
Ratings
314
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
Fire TwisterRated ★ 0.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The 5th WaveRated ★ 1.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.5
Ender's GameRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.0