Series
Ratings
59
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Kingdom Season 2Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 3.5