Titles you rated
Teach You a LessonRated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Vikings: Valhalla Season 3Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0