Movies
Ratings
85
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.5