Movies
Ratings
550
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Toy Story 5Rated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
IdaRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0