Titles you rated
Tasokare HotelRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 5.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 4.0
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Non-rem no MadoRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Glass HeartRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5