Movies
Ratings
550
MoonfallRated ★ 4.0- The RecordRated ★ 2.0
50 First KissesRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 5.0
MoonRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 0.5
The BodyguardRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0