Series
Ratings
343
Queen of TearsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
A Clean SweepRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 2.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 1.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 2.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
True to LoveRated ★ 3.5
Family: The Unbreakable BondRated ★ 2.5
DecoyRated ★ 3.0
Stealer: The Treasure KeeperRated ★ 1.5
Call It LoveRated ★ 5.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5