Movies
Ratings
400
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
UnfrostedRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Drive-Away DollsRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Cunk on LifeRated ★ 2.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5