Series
Ratings
188
The Amazing Digital CircusRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
BanG Dream! Season 1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Encouragement of ClimbRated ★ 3.5
Golden MosaicRated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
Super CubRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Do It Yourself!!Rated ★ 4.0
Akiba Maid WarRated ★ 4.5
The Great Jahy Will Not Be Defeated!Rated ★ 3.5
Non Non BiyoriRated ★ 5.0
Slow LoopRated ★ 3.5
SHINEPOSTRated ★ 3.5
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 5.0
Gabriel DropOutRated ★ 4.5