Movies
Ratings
140
The HolidayRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Bride WarsRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 4.0