Series
Ratings
912
Beef Season 2Rated ★ 3.0
The Big CRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Younger Season 7Rated ★ 2.5
YoungerRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 3.5
YoungerRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.0
Shameless Season 11Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0