Movies
Ratings
2972
1st KissRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
GloriaRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 2.5
Inherent ViceRated ★ 3.0
Come and SeeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
Brand New LandscapeRated ★ 3.0
Day OffRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0- Mariko-MotherRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
MaruRated ★ 2.5
The Quiet GirlRated ★ 4.0
I'm Still HereRated ★ 4.0
About Dry GrassesRated ★ 3.0
Juror #2Rated ★ 4.0
Emilia PerezRated ★ 4.0