Series
Ratings
150
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0