Series
Ratings
106
LIAR GAMERated ★ 3.0
DearestRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 3.5
The Boyfriend Season 2Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Slow TrainRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Strawberry NightRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0