Series
Ratings
97
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5- Banzi's Secret Diary Season 1Rated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 3.5- Kirarin RevolutionRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 2.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5