Series
Ratings
110
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5- Street Man FighterRated ★ 2.0
Street Woman FighterRated ★ 3.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5