Movies
Ratings
436
Rat FilmRated ★ 3.0
IdiocracyRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
People in ElanciaRated ★ 3.5
Coup de ChanceRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Berlin: Symphony of a Great CityRated ★ 3.5
Man with a Movie CameraRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Ground Beneath Our FeetRated ★ 3.5
The Last LetterRated ★ 3.5
PupariaRated ★ 2.5
Five Star StoriesRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5
Unknown: Cosmic Time MachineRated ★ 4.0
Minding the GapRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.5