Series
Ratings
115
Everyone is Fighting Their Own WorthlessnessRated ★ 2.5
2 Broke GirlsRated ★ 4.5
Tamon’s B-SideRated ★ 3.5
Tearmoon EmpireRated ★ 2.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Good Morning CallRated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 2.5
Terror in ResonanceRated ★ 2.5
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Pui Pui MolcarRated ★ 4.0
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 2.5
The Too-Perfect Saint: Tossed Aside by My Fiancé and Sold To Another KingdomRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
MashleRated ★ 3.0