Movies
Ratings
235
The SubstanceRated ★ 3.5
#IwilltellyouthetruthRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
ThelmaRated ★ 4.0
Dog on TrialRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
PROMARERated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
On the LineRated ★ 2.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
I'm Your ManRated ★ 2.0
MEGANRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 2.5
Six Lying University StudentsRated ★ 4.0
Kinds of KindnessRated ★ 2.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5