Series
Ratings
35- CharlotteRated ★ 3.5
- Re : CREATORSRated ★ 4.0
- School Meals TimeRated ★ 3.5
MiraclesRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
O Maidens In Your Savage SeasonRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Domestic GirlfriendRated ★ 3.0
The Demon Girl Next DoorRated ★ 3.5
Shadows House Season 1Rated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 3.5
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Odd Family 11Rated ★ 5.0- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 3.5
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0