Movies
Ratings
268
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
CureRated ★ 3.0
The Artifice GirlRated ★ 3.5
King of ClonesRated ★ 3.5
The TranslatorsRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 0.5
DhamakaRated ★ 2.5
The VanishedRated ★ 2.5
The Social DilemmaRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5