Series
Ratings
74
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The InnocentRated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- A-List to PlaylistRated ★ 3.0
Madoff: The Monster of Wall StreetRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5