Movies
Ratings
145
BackroomsRated ★ 3.5
My Neighbors the YamadasRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Toy Story 5Rated ★ 3.5
A Dangerous WomanRated ★ 3.0- ColonyRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
First Love: The Litter on the BreezeRated ★ 3.0
Lost and FoundRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5- Whispering WaterRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5