Series
Ratings
48
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Notes from the Last RowRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Teach You a LessonRated ★ 3.0
Everyone is Fighting Their Own WorthlessnessRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0