Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
7 Women and a MurderRated ★ 1.0
SiratRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5