Series
Ratings
17
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Aishikata ga WakaranaiRated ★ 4.5
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 5.0
Taboo TattooRated ★ 4.5
Tabula RasaRated ★ 4.5- 魔神英雄伝ワタルRated ★ 4.5
Mashin Sōzōden WataruRated ★ 4.5- Chō Mashin Eiyūden WataruRated ★ 4.5
- Mashin Eiyuden WataruRated ★ 5.0
Mashin Hero Wataru The Seven Spirits Of RyujinmaruRated ★ 4.5- Mashin Hero Wataru: Endless TalesRated ★ 4.5
- 대마신 카논Rated ★ 4.5
- GoshogunRated ★ 4.5
- The Guardian of SpaceRated ★ 4.5
- 真魔神英雄伝ワタル 魔神山編Rated ★ 5.0