Movies
Ratings
1037
Black PantherRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Atlantis: Milo's ReturnRated ★ 1.5
FateRated ★ 0.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 1.5
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5