Series
Ratings
385
Teach You a LessonRated ★ 3.0
Pearl in RedRated ★ 1.5
First ManRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 2.0
Under the DomeRated ★ 2.5
Under the DomeRated ★ 2.5
Skyscraper LiveRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
RikuohRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
DebrisRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- 슈팅스타Rated ★ 3.0
슈팅스타Rated ★ 3.0- 전현무계획Rated ★ 2.5
- Gokusen Season 3Rated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0