Series
Ratings
26
Graceful FamilyRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5