Titles you rated
MichaelRated ★ 3.5
The Voice of Hind RajabRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
SiratRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Bonnie and ClydeRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0