Series
Ratings
138
Yumi's Cells Season 3Rated ★ 4.5
My Dear ExesRated ★ 4.5
Still ShiningRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0