Series
Ratings
28- InuYashaRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0