Movies
Ratings
937
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 2.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
TransitRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
ApplesRated ★ 3.0
BargainRated ★ 2.5
RamsRated ★ 3.0
La HaineRated ★ 4.5
Tokyo-GaRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.5
A Tale of WinterRated ★ 4.5