Titles you rated
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 3.0- 별과 모래Rated ★ 1.5
The Night is Fading AwayRated ★ 3.5- Sales LogRated ★ 4.0
- Whale HuntingRated ★ 2.5
The FinRated ★ 2.5
Can-doistRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 0.5
If I Had Legs I’d Kick YouRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0- KintsugiRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5- My Missing AuntRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5