Movies
Ratings
472
OppenheimerRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0