Movies
Ratings
738
A Simple FavorRated ★ 3.0
SplitRated ★ 1.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
PearlRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
It's What's InsideRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
A Haunting in VeniceRated ★ 2.0
Ready or NotRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5