Series
Ratings
163- 자매치킨Rated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Heartless CityRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5