Series
Ratings
32
Princess HoursRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0