Movies
Ratings
522
Happy TimesRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
To LiveRated ★ 5.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Not One LessRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 5.0